ریل قطاری جرثقیل سقفی

ریل قطاری جرثقیل سقفی

ریل قطاری جرثقیل سقفی


ریل قطاری جرثقیل سقفی

ریل قطاری جرثقیل سقفی در جرثقیل های صنعتی ، کاربرد زیادی دارد . اصول کار این ریل ها راحتی در جابجایی برای خطوط طولی و عرضی می باشد . ریل جرثقیل به صورت شاخه ای به فروش می رسد . هر شاخه از این قطعات بسته به نوع آن دارای شاخه های مشخصی می باشد . نوع ریل ، جنس و کاربرد آن در تعیین ریل جرثقیل سقفی بسیار اهمیت دارد . از این ریل ها در جرثقیل های سقفی و جرثقیل دروازه ای استفاده می شود .

انواع تیپ ریل جرثقیل

به ریل قطاری ، ریل تیر آهن H جرثقیل نیز می گویند . ریل  تیر آهن صنعتی H با توجه به تناز جرثقیل دارای ابعاد مشخصی می باشد بنابراین این ریل ها در تیپ و مدل هایی دسته بندی می شوند . ریل قطاری A100 ، A75 ، A65 ، A55 ، A45 و A120  دربازار فراوانی بیشتری دارند . عموما قیمت این ریل ها بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود و سپس قیمت آن به صورت متراژ و شاخه در نظر گرفته می شود .

ریل جرثقیل سقفی

ریل جرثقیل سقفی

عملکرد ریل جرثقیل سقفی

در محیط های صنعتی از ریل در جرثقیل های سقفی برای انتقال سازه ی بالابر ( ترولی یا کالسکه ) استفاده می شود .چگالی ریل با توجه به جنس آهنی آن ۷.۸۵ کیلوگرم بر متر مکعب می باشد . ریل ۵۰*۳۰ معمولا بیشتر در خط برق طولی و عرضی مورد استفاده قرار می گیرد . ریل ها دارای متعلقانی شامل بست های نگهدارنده و پیچ و مهره می باشد .

شرکت ریل ایران

در راستای فروش ریل قطاری جرثقیل سقفی ، شرکت ریل ایران سابقه ای ۳۰ساله در طراحی ، نصب ، راه اندازی ، سرویس های تعمیراتی جرثقیل های سقفی دارد . این شرکت این امکان را دارد در حوزه ی فروش ، مطابق نیاز های کارفرمایان این ریل های صنعتی H ، را متناسب با جرثقیل با مقرون به صرفه ترین حالت ممکن در اختیار خریداران قرار دهد . درصورت نیاز به ریل جرثقیل ، شما می توانید با شرکت ریل ایران درتماس باشید .

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *