درب صنعتی و گاراژ

درب صنعتی و گاراژ

درب صنعتی و گاراژ

درب های گاراژ صنعتی سفارشی برای انبار / ذخیره سازی اتاق سرد

درب کشویی یک نوع درب است که به صورت افقی با کشیدن، معمولا به موازات دیوار باز می شود. درب های کشویی را می توان در بالای یک ردیف قرار داد یا از یک ردیف بالا به حالت تعلیق درآمده و برخی از انواع “ناپدید می شوند” در یک دیوار هنگامی که باز می شود. انواع مختلفی از درب های کشویی مانند درهای جیب، درهای Arcadia و درب های جلو وجود دارد. درب های کشویی معمولا به عنوان درهای دوش، درهای شیشه ای، درب های روی صفحه نمایش، درهای کمد و یا در وانت استفاده می شود.

 

درب کشویی صنعتی برای طراحی سریع برای انبار / کارخانه. ساخته شده از فولاد ضد زنگ / ورق فولادی با پوسته PU داخل. این می تواند با سنسور خودکار (رادار)، دکمه Touchless کار کند. همچنین می توانید سنسور فتوسل را برای دلیل ایمنی اضافه کنید.

 

طراحی شده برای منطقه مورد نیاز برای کنترل عابر پیاده و لودر، درب های صنعتی کشویی یک راه حل ساده، موثر و پاکیزه است

 

درب یخچال موازی موازی در حال حرکت یک یخچال جدید یخچال است که شرکت ما پس از یادگیری تکنولوژی پیشرفته از سرزمین اصلی و خارج از کشور، تحقیق و بهبود یافته است. این درها بسیاری از مشکلات را حل کرده اند، از قبیل باز کردن سنگین، اشغال بزرگ منطقه، هزینه موتور درب بالا etc.It بسیاری از نقش های منحصر به فرد در باز، انتقال، encapsulation و جنبه های دیگر، بسیاری از مشتریان آن را به نفع.

 

درب یخچال و فریزر مناسب برای یخچال و فریزر یخچال و فریزر یخچال و فریزر ثابت و کارگاه دما ی ثابت است. وقتی اختلاف دما بین داخلی و خارجی یخچال بیشتر از ۵۰ ℃ و رطوبت نسبی بزرگتر از ۸۰٪ است، همچنین تاثیر خوبی بر عایق حرارت و بسته شدن

 

امکانات:
۱. مواد با کیفیت بالا
اثرات حفاظت از گرما خوب. پانل درب از فولاد گالوانیزه با کیفیت بالا ساخته شده با فوم inside.embossing فشار، شارژ متوسط ​​پر از آتش است. مواد Insulation با قدرت بالا، با دوام، عایق صدا و عایق حرارتی خوب، اسپری سطح، به طور موثر خوردگی
۲. سیستم کنترل پایدار و قابل اعتماد