ریل صنعتی

ریل صنعتی

ریل صنعتی

  ریل صنعتی

 

کشویی کردن درب های سنگین به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به نیروی زیاد، به راحتی درب صنعتی و بزرگ خود را باز و بسته کنید. یکی از یراق آلاتی که در کشویی کردن درب های سنگین به شما کمک می کند ریل کشویی صنعتی نیمه سنگین سری ۵*۵ تهران یراق است. این ریل برای درب های کشویی نیمه سنگین خط مونتاژ و تولید، سوله ها، کارخانجات، درب های کشویی پارکینگ، کانتینر های چادری و … مورد استفاده قرار می گیرد.

یراق دیگری که برای کشویی کردن درب ها لازم است قرقره است. شما می توانید در کنار این ریل صنعتی نیمه سنگین از انواع قرقره های ۵*۵ که در صفحه ی قرقره آویز درب کشویی ارائه شده اند استفاده کنید.

ریل کشویی صنعتی نیمه سنگین از بدنه ای مقاوم و محکم از جنس آهن ساخته شده است. از مزایای ریل نیمه سنگین قابلیت تحمل ۸۰۰ کیلوگرم وزن است که خیال شما را بابت تحمل وزن درب سنگینتان راحت می کند. ریل های نیمه سنگین در شاخه های ۶ متری با ضخامت ۲ میلی متر تولید می شوند.

در صورتی که ورن درب شما کمتر از ۴۰۰ کیلوگرم است می توانید از ریل درب فلزی کشویی سبک سری ۴*۴ استفاده کنید تا در هزینه ی ریلی کردن درب هایتان صرفه جویی شود.

خرید ریل کشویی نیمه سنگین از ریل ایران

ریل ایران با ده سال سابقه ی فروش انواع متعلقات درب های ریلی به شما این امکان را می دهد تا پس از کسب اطلاعات لازم درباره ی محصولات و مقایسه ی آنها با یکدیگر، بهترین و کاربردی ترین ریل را برای دربتان انتخاب کنید.