ریل جرثقیل

ریل جرثقیل


ریل جرثقیل سقفی چیست

همانطور که می دانید ریل های جرثقیل سقفی در اثر محیط نامناسب، شرایط آب و هوایی، عملکرد طولانی مدت دچار سایدگی و پوسیدگی می شوند که باید در اولین فرصت تعویض گردند. ریل بالابر سقفی مسیر حرکت چرخ جرثقیل را تعیین می کند، که باعث می شود اطمینان حاصل کنید که جرثقیل در امتداد خط تعیین شده درحال حرکت می باشد و ایمنی حمل و نقل جرثقیل را تضمین می کند. انتخاب ریل جرثقیل معمولاً با توجه به نوع جرثقیل مطابقت داده می شود و سپس طراحی می گردد. به طور کلی، برای ساخت ریل جرثقیل سقفی، عمدتاً به حداکثر فشار چرخ و حداقل فشار چرخ جرثقیل بررسی می شود، که برای محاسبه اندازه ریل جرثقیل و نیز اندازه چرخ انتخاب شده برای ساخت ریل جرثقیل حائظ اهمیت است. برای درک بیشتر مطالب در ادامه توضیحاتی جامع درباره ی کاربرد ریل جرثقیل و عملکرد ریل جرثقیل، را در اختیارتان قرار می دهیم. ساخت سفارشی انواع ریل جرثقیل سقفی و سی ریل جرثقیل در ابعاد و اندازه های مختلف، با رعایت استاندارد ریل جرثقیل سقفی امکان پذیر است، ریل های چهار پهلو جرثقیل در ابعاد و اندازه ۳۰*۳۰ ، ۴۰*۴۰ ، ۳۰×۵۰ ، ۴۰×۶۰ ، ۶۰×۷۰ موجود است،و ریل های راه آهنی جرثقیل سقفی، ابعاد ریل جرثقیل در اندازه های ریل A45 – A55 – A65 – A75 – A100 – A120 – A150 موجود است. امکان ساخت و ارسال انواع ریل جرثقیل سقفی، ارسال ریل جرثقیل اصفهان، ریل جرثقیل مشهد، ریل جرثقیل یزد، ریل جرثقیل کرج ،ریل جرثقیل قم، وجود دارد.

انواع ریل جرثقیل سقفی

به دلیل اهمیت ریل در جرثقیل و اطلاعات بیشتر درباره این سازه آهنی جرثقیل، آن را مورد بررسی قرار می دهیم، حرکت چرخ جرثقیل سقفی بر روی ریل جرثقیل سقفی انجام می گیرد. به طور کلی در سه تیپ ریل دو پهلو جرثقیل ریل، چهار پهلو جرثقیل و یا ریل راه آهنی ساخته می شوند (ریل های تیپ Sجرثقیل *استاندارد اروپایی، ریل های تیپ R جرثقیل*استاندارد روسی، ریل های تیپ JIS جرثقیل *استاندارد ژاپنی،ریل های تیپ A جرثقیل)، که در سایز های مختلف تولید می شوند و برای انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و دیگر خطوط انتقال مواد و کار با دستگاه های بالابر استفاده می گردد. جنس ریل های جرثقیلی از فولاد نَوَرد شده‌ای است که به شکل معین و به صورت دو رشته ی موازی، روی ریل‌ بندهای جرثقیل نصب می‌شوند. به دلیل نیاز به خاصیت ضدسایش ریل جرثقیل، در ساخت ریل کرین عموما از فولادهای CK45 یا CK55 استفاده می شود.

خرید ریل راه آهن

ابعاد ریل جرثقیل

باید توجه داشت که سختی ریل بالابر باید بیشتر از چرخ ها باشد، زیرا فرسایش چرخ ها کم هزینه تر از ریل جرثقیل است. ریل های چهار پهلو در ابعادی مانند؛ ریل۳۰×۵۰ – ریل۴۰×۶۰ – ریل ۶۰×۷۰ و ریل های راه آهنی در ابعادی مانند؛

ریل A45
ریل A45
ریل A55
ریل A65
ریل A75
ریل A100
ریل A120
ریل A150

ابعاد استاندارد ریل جرثقیل سقفی

ریل های جرثقیل در تیپ های زیر دسته بندی می شود:

ریل های تیپ S (استاندارد اروپایی ریل جرثقیل)
ریلS7
ریل S10
ریلS18

ریل های تیپ R (استاندراد روسی ریل جرثقیل )

ریلR5
ریلR8
ریلR11
ریلR18
ریلR24
ریلR65

ریل های تیپ JIS (استاندارد ژاپنی

ریل جرثقیل)
ریلUIC 50
ریلUIC 60
ریلUIC 54

ریل های تیپ A جهت استفاده در خطوط جرثقیلی

ریلA45
ریلA65
ریلA100
ریلA120

نکته : برای جلوگیری از ارتعاش و لرزش چرخ ها بر روی ریل، از پدهای پلاستیکی استفاده می شود.

فروش ریل جرثقیل سقفی

انتخاب مناسب ترین ریل جرثقیل سقفی ، در پروژه نصب جرثقیل پل بسیار حائظ اهمیت است.گزینه های مختلفی مانند نصب قالب پل، مواد اولیه پایه، عرض نصب و نوع بار جرثقیل، باید در نظر گرفته شود. کارکرد با ایمنی بالا و حرکت روان سیستم ریلی جرثقیل برای کل سیستم صنعتی بسیار مهم می باشد. شرکت ریل ایران با داشتن تجربیات حرفه ای در زمینه تامین قطعات فلزی جرثقیل های سقفی، بازویی و دروازه ای، می تواند انتخاب خوبی برای خرید تجهیرات کرین باشد. فروش انواع ریل فولادی جرثقیل، ریل آلومینیومی جرثقیل و… در سایت فروشگاه ریل ایران.

ریل معدنی چیست؟

قیمت ریل جرثقیل سقفی

ریل های جرثقیل را عمدتاً یرای جرثقیل های بنادر، کارخانه های کشتی سازی، اسکله ها و محوطه های انبار باز می سازند. بنابراین قیمت ریل جرثقیل بستگی به اندازه و ابعاد و میزان قدرت و نیز نوع مواد استفاده شده در ساخت ریل جرثقیل تاثیر دارد. شما می توانید برای گرفتن استعلام قیمت فروش ریل و نیز قیمت ساخت انواع ریل جرثقیل سقفی و نیز خرید ریل جرثقیل با مهندسین ریل ایران ارتباط برقرار نمائید. لازم به ذکر است به دلیل نواسانات ارزی برای دستیابی به قیمت به روز ریل جرثقیل سقفی در همان روز اقدام به استعلام قیمت و سفاش ریل جرثقیل نمائید.

 

تولید ریل جرثقیل سقفی

پل جرثقیل معمولا برای بلند کردن مواد بدون انسداد، مجبور به استفاده از تجهیزات زمینی نیز می باشد.بنابراین از ریل جرثقیل می توان در جرثقیل ها با شرایط کاری خاص استفاده نمود. تولید ریل جرثقیل سقفی در شرکت وزنه پل فلز بصورت سفارشی انجام می گیرد و می توانید باتماس با مراکز فروش شرکت ریل ایران پس از ذکر مشخصات و اطلاعات لازم سفارش خود را ثبت نمائید .

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *