درب صنعتی و گاراژ

درب صنعتی و گاراژ


اجزاء دربهای صنعتی

پرده
دربهای صنعتی به شکل استاندارد از قطعات فولادی گالوانیزه به وجود آمده اند. برای کرکره های صنعتی غلتکی این قسمتها در سه ضخامت متناسب با سایز دهانه و تراز امنیتی مورد نیاز در دسترس است.

بخش مونتاژ غلتک
مونتاژ غلتک یک لوله از جنس فولاد است که در دو طرف صفحه انتهایی متصل گردیده است. از مونتاژ غلتک برای حفظ پرده کرکره استفاده می شود. پرده هنگام به کارگیری به دور مجموعه غلتک می چرخد.

قسمتهایی عمودی به شکل “”U در حاشیه درب قرار گرفته اند. این بخش های عموی به پرده این اجازه را میدهد تا به سادگی حرکت کند.

عمل
تجهیزات وخصوصیات ایمنی برای نگهداری وحفاظت پرسنل ووسایل نقلیه درمقابل تصادفات وممانعت از صدمه به درب شما وجود دارد.

قسمت عامل موتور
برای همه دربهای صنعتی که با برق فعال میشوند، یک موتور ۱ فاز یا ۳ فاز در بالای درب موجود است.این موتورها تمام اجزای مکانیکی را تضمین می کند. منبع تغذیه کافی در این بخش عمومی الزامی است.

ترمز ایمنی
در صورت خرابی موتور در صورت لزوم به دسترسی عابر پیاده یا وسیله نقلیه، ترمز ایمنی از افتادن درب ممانعت مینماید.

آشنایی با استانداردهای ریل ها

سایبان
سایبان برای ممانعت از به تله افتادن و بهبود زیبایی، قطعات درب غلتکی صنعتی را در سطح بالا محصورکرده است.

سیستم آب بندی
پلمپ های در قسمت پایین ریل موجود است که دربردارنده حسگرهای امنیتی هستند. نواربوش را میتوان در قسمت های راهنماهای عمودی قرار داد تا اتلاف انرژی را کاهش دهد.

ضریب ایمنی
در صورت مواجهه با درب با برق که هنگام کار با مسدودی برخورد میکنند. در هنگام مسدودی سنسورهای ایجاد شده در سیستم ریل پایین فعال می شوند تا حرکت درب را از بین ببرند. سیستم های امنیتی بیشتر بسته به احتیاجات و شرایط عملیاتی موجود هستند.

تمام کردن
محدوده دربهای صنعتی اغلب با فولاد گالوانیزه به شکل استاندارد هستند. می توانید از بین ۷۵ رنگ استاندارد پوشش پودر انتخاب کنید. این گزینه به درب استحکام ودرعین حال زیبایی میبخشد که اغلب در وسایل خانگی و مبلمان اداری شکل داده میشود.

 

 

اجزاء درب های مقطعی سربار صنعتی:

تابلوها
قظعات فولادی، فوم PU با رابط لولایی به هم پیوسته، بهترین محافظ از آب و هوا را فراهم می آورد.

عمل
طیف گسترده ای از اقدامات دستی و الکتریکی برای درب بالای سر مقطعیرارائه میدهد. دربردارنده تعدادی تجهیزات و خصوصیاات امنیتی برای محافظت از پرسنل و وسایل نقلیه در مقابل تصادفات وصدمات

عامل موتور
یک موتور ۳ فاز با دسته میل لنگ یا زنجیر دستی تراز پایین

قسمتهای عمودی “U” شکل درحاشیه درب واقع شده وموجب میگردد پرده با امنیت بالا به سمت بالا و پایین بلغزد.

آشنایی با واردات و تامین ریل

ترمز ایمنی
در زمان خرابی موتور در هنگام احتیاج به دسترسی عابر پیاده یا وسیله نقلیه، از افتادن درب ممانعت می کند.

سیستم آب بندی
تمام درهای مقطعی دربردارنده پلمپ لاستیکی مابین پانل های درب و لبه های بیرونی درب هستند. پلمپ لاستیکی از یک درز محکم ومقاوم ممانعت می کند.

پنجره ها
شیشه های امنیتی اختیاری، پنجره های مستطیل ، پنجره های بیضی شکل یا پنجره های دوجداره با پیکربندیها وطرحهای مختلف.

ضریب ایمنی
درزمان برخورد با مسدودی درزمان کار با درب برقی، سنسورهای سیستم آب بندی فعال میشوند تا حرکت درب را ازبین ببرند. دستگاههای امنیتی بیشتر بسته به نیازمندیها و شرایط عملیاتی در دسترس میباشند.

دربهای صنعتی دو تاشو

درب صنعتی عایق بندی شده و حداقل تعمیر و نگهداری نیازمند است
مطلوب به منظور پلن هایی که به سطح بالایی از محافظت و امنیت حرارتی نیازمند است.
در واقع بدون نیاز به نوسازی وحفاظت، ماندگارترین و مستحکمترین سیستم درب صنعتی است.
سایز و ترکیب لعاب متغیرسازگار با احتیاجات درخشندگی وجلوه.

جرثقیل های سقفی چیست؟

اجزاء دربهای صنعتی دو تاشو:

تابلوها
قظعات فولادی دو پوستی، فوم PU، با رابط لولایی به هم پیوسته وبهترین محافظت از آب و هوا.

عمل
دربهای صنعتی دو تاشو با عملکرد دستی یا الکتریکی موجود هستند.

ضریب ایمنی

در صورت مواجه شدن با انسداد در هنگام کار با درب با برق ، سنسورهای تعبیه شده در سیستم آب بندی فعال می شوند تا حرکت درب را از بین ببرند. دستگاههای ایمنی بیشتر بسته به نیاز و شرایط عملیاتی در دسترس هستند.

عامل موتور
موتوری آسان، قابل اعتماد و مقاوم است که به طور چشمگیری هزینه های نگهداری را به حداقل میرساند. دو نسخه از واحد موتور، با شتاب بسته شدن ۸ یا ۱۲ ثانیه ای. با تطبیق سرعت موتوربا سرعت موجود شما، چه وسیله نقلیه وچه عابرپیاده، موجب به حداقل رسیدن اتلاف حرارت میشوند.

نگهدارنده درب
نگهدارنده درب زمان بازشدن درب درگیر شده و قفل میشود و قبل از بسته شدن به صورت دستی جدا می شود. دربهایی که به داخل باز میشوند قادر هستند دارای یک نگهدارنده درب کنترل فنر گاز با مکانیزم باز شدن نیمه اتوماتیک باشند. با رسیدن به محدودیت زمانی مشخص شده ، نگهدارنده درب غیرفعال شده واین فرصت رامیدهد تا درب به طوراتوماتیک بسته شود.

سیستم آب بندی

برخی از درب های صنعتی مجهز به سیستم آب بندی مخصوص طراحی شده برای مقاومت در برابر پیری هستند که متشکل از چهار اتصالات آب بندی گوشه ای است که در اطراف درب قرار گرفته است. این سیستم پلمپ لاستیک بهترین درزهای آزمایش شده را در بازار به ما میدهد.

پنجره ها
پنجره های استاندارد ددربردارنده قاب آلومینیومی با گزینه Powder Coating هستند. کلیه قابهای پنجره به شکل استاندارد با یک پل حرارتی باز و شیشه دو جداره عایق بندی شده مستحکم میشوند.

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *