تسمه آلیاژی

تسمه آلیاژی


تسمه آلومینیومی چیست؟

یک شمش توپر آلومینیومی است که در ساخت دستگیره و یراق مختلف استفاده میشود. این تسمه آلومینیوم تحت پرس فرم میگیرد و در دوحالت ساده و سه خط در بازار عرضه میگردد.

تسمه آلومینیوم آلیاژی

بد نیست با تسمه آلومینیومی کمی بیشتر آشنا شویم. آلیاژهای آلومینیومی به دو دسته تقسیم بندی می شوند : دسته اول آلیاژهای کارپذیر و دسته دوم آلیاژهای ریختگی. معمولا حجم محصولات کارپذیر بسیار بیشتر از محصولات ریختگی است. این آلیاژها در ساخت محصولات شکل دهی شده مانند : ورق، لوله، مفتول، محصولات ، فویل و … استفاده می شود.

آلیاژهای آلومینیوم کارپذیر بسته به نوع عناصر بصورت سری های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ و الی ۸۰۰۰ تقسیم بندی می شوند. آلیاژهای سری ۲۰۰۰ و ۷۰۰۰ دارای بالاترین استحکام است. آلیاژهای سری ۵۰۰۰ دارای خواص جوش پذیری و مقاومت در برابر خوردگی بالا هستند و آلیاژهای سری ۶۰۰۰ آلومینیوم قابلیت شکل پذیری و مقاومت خیلی بالایی دارند و در کاربردهای عمومی مهندسی به صورت محصولات اکسترود شده مورد استفاده قرار میگرند.

یکی از مهم ترین و کاربردی ترین آلیازهای کارپذیر آلومینیوم، میتوان به آلیاژهای ۲۰۲۴، ۷۰۷۵، ۶۰۶۱ و ۵۰۸۳ اشاره نمود. انجام یک عملیات حرارتی پیرسازی میتواند خواض آلیاژهای فوق را به طور فوق العاده چشمگیری افزایش دهند. اجازه دهید یک مثال برایتان بازگو کنیم. آلیاژ ۷۰۷۵-T6 و ۲۰۲۴-T4 از استحکام کششی بسیار بالایی برخوردارند.

تسمه آهنی چیست؟

قیمت تسمه آلومینیوم

ریل ایران یک مرکز تولیدکننده و فروشنده انواع تسمه های آلومینیومی است. که در تهران فعالیت میکند. ریل ایران ظرفیت پذیرش انواع سفارشات تسمه آلومینیومی در سرتاسر ایران را دارا می باشد. که میتوانید از این خدمات ویژه ما بهرهمند گردید. شعار همیشگی مجموعه ریل ایران پایداری کیفیت، رمز پایداری تولید و فروش است.

تولید تسمه آلومینیوم

شما میتوانید در صورت نیاز به تولید تسمه آلومینیومی با مجموعه ریل ایران در تماس باشید. درنظر داشته باشید برای تولید تسمه آلومینیوم در ابعاد خاص حتما باید با مجموعه ریل ایران در تماس باشید تا نسبت به نیاز شما اقدام به تولید تسمه آلومینیومی نمایند. در نظر داشته باشید اگر تسمه آلومینیومی درخواستی شما در ابعاد های پیش فرض ما موجود باشند باید حداقل سفارش شما ۲۰۰ کیلو باشد. اگر قصد دارید اقدام به تولید تسمه آلومینیوم در ابعاد خاصی نمایید باید حداقل سفارش شما ۳۰۰ کیلو باشد.

چهار پهلو چه کاربردی دارد؟

فروشنده تسمه آلومینیوم

ریل ایران یکی از بزرگترین و قدیمی ترین مراکز تولید و فروش انواع تسمه های آلومینیومی است که در تهران فعالیت میکند. شما میتوانید جهت تهیه انواع تسمه های آلومینیومی با مجموعه ما در تماس باشید.

 

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *